PWSZ na Facebooku PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
01 marca 2023

XIV edycja konkursu „Pomysł na Biznes”

XIV edycja konkursu „Pomysł na Biznes”

XIV edycji konkursu „Pomysł na Biznes” to inicjatywa skierowana do uczniów szkół średnich oraz studentów (w kategorii teoretycznej) oraz osób chcących założyć działalność (w kategorii praktycznej), którzy mają ciekawy pomysł na biznes (studenci również mogą wziąć udział w kategorii praktycznej, jednak warunkiem odbioru nagród w tej kategorii jest założenie działalności gosp. do końca tego roku).
 

Dlaczego warto wziąć udział w konkursie?

Podczas bezpłatnych szkoleń zainteresowani otrzymują wiedzę na temat założenia i prowadzenia własnej firmy. Stworzony został cykl spotkań, podczas których zaproszeni goście oraz specjalistki z Leszczyńskiego Centrum Biznesu poprowadzą warsztaty i wykłady na temat modelu biznesowego firmy, podatków i ubezpieczeń w firmie oraz biznesplanu. Co ważne, można wziąć udział w konkursie bez konieczności udziału w szkoleniach oraz na odwrót – można wziąć udział w samych szkoleniach, nie biorąc udziału w konkursie. Na szkolenia można zapisać się tutaj: https://lcb.leszno.pl/Cykl_szkolen_w_ramach_konkursu_Pomysl_na_Biznes_f76.html osoby, które wezmą udział w szkoleniach, mają możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji na temat swojego pomysłu na biznes z ekspertkami Leszczyńskiego Centrum Biznesu osoby z ciekawymi pomysłami na biznes mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody – wartość nagród finansowych i rzeczowych w zeszłym roku wynosiła 30 000 zł.

Akademia Nauk Stosowanych jest w tym roku jednym z Partnerów – Uczelnia zapewniła jednemu finaliście bezpłatne miejsce na studiach podyplomowych na kierunku Biznes i zarządzanie (studia zostaną uruchomione, jeśli zbierze się wymagana liczba kandydatów).
 

Pytania, prosimy kierować na maila promocja@lcb.leszno.pl lub telefonicznie: 65 32 22 103.

Pliki do pobrania