Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk
08 listopada 2023

Cykl otwartych spotkań na temat edukacji

Tekst dotyczący prelekcji pt.
Interaktywna prelekcja naukowo-szkoleniowa pt. Szczęście w szkole – potrzeba, fanaberia czy warunek skutecznego uczenia się?

Dla kogo?

Zaproszenie kierujemy do wszystkich zaangażowanych w tworzenie warunków kształcenia dzieci i młodzieży w szkole i poza nią. Każde spotkanie rozpocznie się od prelekcji naukowo-szkoleniowej, która będzie stanowiła punkt wyjścia do dalszych rozważań. Jesteśmy otwarci na dyskusję oraz wymianę doświadczeń wśród nauczycieli, pedagogów, rodziców oraz innych zainteresowanych niniejszą tematyką.  

Wtorek, 14 listopada 2023, godz. 17.30-19.00 | Aula Comeniana, Sala nr 3

 

Prowadząca: Dr Marta Grześko-Nyczka 

Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki. Nauczycielka akademicka w Instytucie Pedagogicznym Akademii Nauk Stosowanych w Lesznie. Jej zainteresowania naukowe koncentrują się wokół rodziny i szkoły jako podstawowych środowisk wychowawczych ze szczególnym uwzględnieniem ich wieloaspektowych kontekstów oraz indywidualnych i społecznych konsekwencji. Główną motywacją podejmowanych przez nią działań jest troska o zapewnienie optymalnych warunków dla rozwoju jednostek oraz wspieranie harmonijnego życia w społeczeństwie. Skuteczności w dokonywaniu zmian społeczno-kulturowych upatruje w popularyzacji idei NVC (Porozumienia bez Przemocy) oraz psychologii pozytywnej. Swoją aktywność naukowo-badawczą i publikacyjną łączy z praktyką pedagogiczną oraz działalnością społeczną.

 

Zapisy:

Wydarzenie jest certyfikowane i bezpłatne. Obowiązują zgłoszenia poprzez formularz zamieszczony u dołu strony.

Wkrótce...

Wkrótce przedstawimy kolejne terminy spotkań oraz nazwiska zaproszonych gości – ekspertów, którzy podzielą się sprawdzonymi praktykami oraz swoją perspektywą na edukację. 

 

 

Zaznacz odpowiednio: