Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Kontakty

Rekrutacja

Nazwa Adres Telefon Adres e-mail
Biuro Rekrutacji parter, pokój nr 131, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 12 rekrutacja@ansleszno.pl

Dział Studiów i Doskonalenia Zawodowego

Kontakt mailowy: rekrutacja@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Karina Konieczna 2 piętro, pokój nr 318, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 61 karina.konieczna@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Iwona Adamczyk 1 piętro, pokój nr 216, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 30 iwona.adamczyk@ansleszno.pl starszy specjalista - projekty UE
Ludmiła Grzegorzewska 1 piętro, pokój nr 216, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 30 ludmila.grzegorzewska@ansleszno.pl referent - projekty UE
mgr Anna Maik-Wilk parter, pokój nr 131, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 69 anna.maik-wilk@ansleszno.pl starszy specjalista - praktyki studenckie
mgr Karolina Lewandowska parter, pokój nr 131, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 02 karolina.lewandowska@ansleszno.pl starszy specjalista
Renata Rembelska 2 piętro, pokój nr 317, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 13 renata.rembelska@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Marzena Frala 2 piętro, pokój nr 317, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 93 marzena.frala@ansleszno.pl specjalista - praktyki studenckie

Dział Gospodarczo Techniczny

Kontakt mailowy: dgt@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr inż. Agnieszka Brandenburg 2 piętro, pokój nr 326, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 72 agnieszka.brandenburg@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Marian Grzelczak 2 piętro, pokój nr 321, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 57 marian.grzelczak@ansleszno.pl zastępca kierownika działu
inż. Jerzy Szczeszek 2 piętro, pokój nr 326, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 58 jerzy.szczeszek@ansleszno.pl główny specjalista
mgr Marika Neimann 2 piętro, pokój nr 326, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 92 marika.neimann@ansleszno.pl specjalista ds. zamówień publicznych

Dział Informatyczno-Telekomunikacyjny

Kontakt mailowy: it@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr inż. Aleksander Klabik parter, pokój nr 117, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 79 aleksander.klabik@ansleszno.pl kierownik działu
mgr inż. Hubert Skałuba parter, pokój nr 116, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 96 hubert.skaluba@ansleszno.pl starszy specjalista ds. informatyki
mgr Cyprian Kostrakiewicz parter, pokój nr 118, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 02 cyprian.kostrakiewicz@ansleszno.pl specjalista ds. informatyki
Robert Mietliński parter, pokój nr 106, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 65 robert.mietlinski@ansleszno.pl referent techniczny

Kwestura

Kontakt mailowy: kwestor@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Honorata Mańka 2 piętro, pokój nr 314, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 50 honorata.manka@ansleszno.pl kwestor
mgr Dagmara Czapla 2 piętro, pokój nr 322, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 77 dagmara.czapla@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Maciej Horała 2 piętro, pokój nr 322, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 77 maciej.horala@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Ewelina Kaczmarek 2 piętro, pokój nr 323, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 80 ewelina.kaczmarek@ansleszno.pl starszy specjalista, stypendia
mgr Marzena Śliwa-Wojciech 2 piętro, pokój nr 323, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 57 marzena.sliwa-wojciech@ansleszno.pl starszy specjalista, stypendia
mgr Anna Turlejska 2 piętro, pokój nr 310, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 64 anna.turlejska@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Agnieszka Szymanowska 2 piętro, pokój nr 310, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 99 agnieszka.szymanowska@ansleszno.pl starszy specjalista

Rektorat

Kontakt mailowy: rektor@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Iwona Urbaniak 2 piętro, pokój nr 303, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 61 iwona.urbaniak@ansleszno.pl kierownik Biura Rektora
mgr Ewa Mruk 2 piętro, pokój nr 305, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 64 ewa.mruk@ansleszno.pl starszy specjalista - Sekretariat Prorektora

Dział Kadr

Kontakt mailowy: anna.michalska@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr inż. Anna Michalska 2 piętro, pokój nr 311, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 90 anna.michalska@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Magdalena Walkowiak- Dang Dinh 2 piętro, pokój nr 313, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 60 95 magdalena.walkowiak-dang-dinh@ansleszno.pl zastępca kierownika działu
mgr Sylwia Misiewicz 2 piętro, pokój nr 312, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 94 sylwia.misiewicz@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Kinga Hajnce 2 piętro, pokój nr 312, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 22 kinga.hajnce@ansleszno.pl starszy specjalista

Dział Promocji i Marketingu

Kontakt mailowy: promocja@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Bianka Krzyżosiak 2 piętro, pokój nr 315, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 53 bianka.krzyzosiak@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Natalia Skałuba 2 piętro, pokój nr 316, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 38 natalia.skaluba@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Maja Grygier 2 piętro, pokój nr 316, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 37 maja.grygier@ansleszno.pl referent
Nicoletta Dudziak 2 piętro, pokój nr 316, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 03 nicoletta.dudziak@ansleszno.pl referent
mgr Blanka Glumińska 2 piętro, pokój nr 316, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 03 blanka.gluminska@ansleszno.pl referent

Dział Organizacyjno-Prawny

Kontakt mailowy: kancelaria@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Joanna Jędrzejewska 2 piętro, pokój nr 325, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 65 joanna.jedrzejewska@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Magdalena Szymańska 2 piętro, pokój nr 324, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 60 magdalena.szymanska@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Edyta Dembowiak-Dziadosz 2 piętro, pokój nr 324, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 60 edyta.dembowiak-dziadosz@ansleszno.pl starszy specjalista
Katarzyna Patelka 1 piętro, pokój nr 217a, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 97 katarzyna.patelka@ansleszno.pl starszy specjalista
Oliwia Majewska 1 piętro, pokój nr 218, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 74 oliwia.majewska@ansleszno.pl referent

Dział Nauki i Współpracy z Zagranicą

Kontakt mailowy: dwz@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Dominika Pluta parter, pokój nr 114, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 56
661 488 018
dominika.pluta@ansleszno.pl kierownik działu
mgr Edyta Chudzicka parter, pokój nr 115, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 78 edyta.chudzicka@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów
mgr Regina Angelstein parter, pokój nr 115, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 78 - specjalista
Daria Bródka parter, pokój nr 115, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 78 daria.brodka@ansleszno.pl referent

Dom Studencki

Kontakt mailowy: ds@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Dominika Apolinarska Dom Studencki "Komenik", ul. Opalińskich 1, Leszno 65 529 26 18 dominika.apolinarska@ansleszno.pl kierownik Domu Studenckiego
Portiernia Dom Studencki "Komenik", ul. Opalińskich 1, Leszno 65 529 63 09 -

Biblioteka Uczelniana

Kontakt mailowy: biblioteka@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Hanna Szczygieł-Śliwińska 65 528 78 54 hanna.szczygiel-sliwinska@ansleszno.pl dyrektor
dr Ryszard Biberstajn wypożyczalnia 65 525 01 11 ryszard.biberstajn@ansleszno.pl zastępca dyrektora
dr Michał Janeczek wypożyczalnia 65 525 01 11 michal.janeczek@ansleszno.pl starszy bibliotekarz
mgr Dagmara Błazik opracowanie zbiorów 65 525 01 23 dagmara.blazik@ansleszno.pl starszy bibliotekarz
mgr Małgorzata Zielińska opracowanie zbiorów 65 525 01 23 malgorzata.zielinska@ansleszno.pl starszy bibliotekarz

Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznej

Kontakt mailowy: mcsm@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Małgorzata Cichy MCSM, ul. Opalińskich 1, Leszno 65 529 60 80 malgorzata.cichy@ansleszno.pl kierownik MCSM
Witold Szczygieł MCSM, ul. Opalińskich 1, Leszno 65 529 60 80 witold.szczygiel@ansleszno.pl technik symulacji medycznej
Paweł Hajnce MCSM, ul. Opalińskich 1, Leszno 65 529 60 80 pawel.hajnce@ansleszno.pl technik symulacji medycznej

Archiwum

Kontakt mailowy: archiwum@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Sylwia Misiewicz 2 piętro, pokój nr 312, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 94 sylwia.misiewicz@ansleszno.pl starszy specjalista
mgr Kinga Hajnce 2 piętro, pokój nr 312, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 22 kinga.hajnce@ansleszno.pl starszy specjalista

Wydawnictwo Uczelniane

Kontakt mailowy: wydawnictwo@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
dr Michał Janeczek 1 piętro, pokój nr 102, Biblioteka Uczelniana, ul. Opalińskich 1, Leszno 65 525 01 33 wydawnictwo@ansleszno.pl pełnomocnik ds. wydawnictw
mgr Alina Mielcarek 1 piętro, pokój nr 102, Biblioteka Uczelniana, ul. Opalińskich 1, Leszno 65 525 01 33 alina.mielcarek@ansleszno.pl redaktor techniczny

Specjalista ds. BHP

Kontakt mailowy: iodo@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Anna Myrna 2 piętro, pokój nr 320, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 55 anna.myrna@ansleszno.pl specjalista ds. BHP, IODO

Instytut Gospodarki

Kontakt mailowy: sekretariat-ig@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
dr Przemysław Bartkiewicz, prof. ANS 4 piętro, pokój nr 503A, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 59 przemyslaw.bartkiewicz@ansleszno.pl dyrektor instytutu
mgr Piotr Urbaniak 4 piętro, pokój nr 503C, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 31 piotr.urbaniak@ansleszno.pl zastępca dyrektora instytutu, koordynator kierunku ekonomia, bezpieczeństwo narodowe
dr Karolina Tyc-Szmil 4 piętro, pokój nr 503C, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 32 karolina.tyc-szmil@ansleszno.pl koordynator kierunku zarządzanie
mgr inż. Wiesław Wilczkowiak 4 piętro, pokój nr 505, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 67 wieslaw.wilczkowiak@ansleszno.pl koordynator kierunku logistyka
mgr Anna Kraska 4 piętro, pokój nr 503, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 75 anna.kraska@ansleszno.pl starszy specjalista - obsługa studentów
Anna Wszołek 4 piętro, pokój nr 503, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 73 anna.wszolek@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów

Instytut Pedagogiczny

Kontakt mailowy: sekretariat-ipe@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
dr Monika Kościelniak 4 piętro, pokój nr 522, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 91 monika.koscielniak@ansleszno.pl dyrektor instytutu
mgr Tomasz Dyrdół 4 piętro, pokój nr 521, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 78 tomasz.dyrdol@ansleszno.pl zastępca dyrektora instytutu koordynator kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Siama 4 piętro, pokój nr 519, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 79 malgorzata.siama@ansleszno.pl koordynator kierunku pedagogika studia II stopnia
mgr Karolina Pawlak 4 piętro, pokój 520, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, 64-100 Leszno 65 525 01 46 karolina.pawlak@ansleszno.pl koordynator Pracowni Języków Obcych
mgr Martyna Sobocińska 4 piętro , pokój 518, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza, Leszno 65 525 01 36 martyna.sobocinska@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów
Barbara Walkowiak 4 piętro , pokój nr 518, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 94 26 barbara.walkowiak@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów

Instytut Politechniczny

Kontakt mailowy: sekretariat-ipo@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
dr inż. Halina Pacha - Gołębiowska 3 piętro, pokój nr 423, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 09 halina.pacha-golebiowska@ansleszno.pl dyrektor
mgr inż. Sławomir Wolski 3 piętro, pokój nr 421, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 61 slawomir.wolski@ansleszno.pl zastępca dyrektora
mgr inż. Agnieszka Brandenburg 3 piętro, pokój nr 421, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 61 agnieszka.brandenburg@ansleszno.pl koordynator kierunku budownictwo
mgr inż. Przemysław Grobelny 3 piętro, pokój nr 420, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 61 przemyslaw.grobelny@ansleszno.pl koordynator kierunku informatyka
mgr inż. Tomasz Andrzejczak 3 piętro, pokój nr 420, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 61 tomasz.andrzejczak@ansleszno.pl koordynator kierunku mechanika i budowa maszyn
mgr inż. Izabela Sztor 3 piętro, pokój nr 419, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 09 izabela.sztor@ansleszno.pl starszy specjalista - obsługa studentów
mgr inż. Magdalena Fornalik 3 piętro, pokój nr 419, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 21 magdalena.fornalik@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów

Instytut Zdrowia i Kultury Fizycznej

Kontakt mailowy: sekretariat-izkf@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
dr hab. Krystyna Cieślik, prof. ANS 3 piętro, pokój nr 403A, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 529 60 87 krystyna.cieslik@ansleszno.pl dyrektor
dr Arleta Loga 3 piętro, pokój nr 403B, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 55 arleta.loga@ansleszno.pl zastępca dyrektora, koordynator kierunku wychowanie fizyczne
dr Maciej Górecki 3 piętro, pokój nr 404, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 53 maciej.gorecki@ansleszno.pl koordynator kierunku pielęgniarstwo
dr Anna Wieczorek-Baranowska 3 piętro, pokój nr 404, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 74 anna.wieczorek-baranowska@ansleszno.pl koordynator kierunku fizjoterapia
mgr Karolina Szproch 3 piętro, pokój nr 403, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 525 01 51 karolina.szproch@ansleszno.pl starszy specjalista - obsługa studentów
Agnieszka Krzyżanowska 3 piętro, pokój nr 403, Budynek Główny, ul. Adama Mickiewicza 5, Leszno 65 528 78 74 agnieszka.krzyzanowska@ansleszno.pl specjalista - obsługa studentów

Główny Specjalista

Kontakt mailowy: anna.markiewicz@ansleszno.pl
Nazwisko Adres Telefon Adres e-mail Stanowisko
mgr Anna Markiewicz - 65 529 60 90 anna.markiewicz@ansleszno.pl główny specjalista