Facebook PWSZ na Spotify PWSZ na YouTube Helpdesk

Wizyta studentów kierunku Logistyka w przedsiębiorstwie SPINKO w Lesznie

Wizyta studentów kierunku Logistyka w przedsiębiorstwie SPINKO w Lesznie

Firma Spinko z Leszna to profesjonalny producent części aluminiowych, który dba o wysoką jakość swoich wyrobów. Dzięki nowoczesnym technologiom i doświadczeniu, firma jest liderem na rynku i cieszy się uznaniem klientów z całego kraju.

Wycieczka rozpoczęła się od przywitania przez przedstawiciela firmy oraz krótkiego wprowadzenia do historii i profilu działalności Spinko z Leszna. Następnie udaliśmy się na teren zakładu produkcyjnego, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć na własne oczy proces produkcji części aluminiowych. Na początku wizyty zwróciliśmy uwagę na nowoczesne maszyny i urządzenia, które były wykorzystywane w procesie produkcji. Firma Spinko z Leszna inwestuje w nowoczesną technologię, co pozwala nie tylko na zwiększenie wydajności produkcji, ale także na poprawę jakości wyrobów. Obserwowaliśmy pracowników wykonujących różnorodne operacje, takie jak obróbka, frezowanie, czy cięcie metalu. Byliśmy pod wrażeniem precyzją, z jaką pracownicy firmy wykonują swoje obowiązki. Wszyscy pracownicy wyposażeni byli w odpowiednią odzież ochronną oraz przestrzegali zasad BHP na terenie zakładu. Podczas wycieczki mogliśmy przyjrzeć się również kontroli jakości wyrobów. Firma Spinko z Leszna stosuje rygorystyczne normy jakości, co sprawia, że produkowane części aluminiowe spełniają najwyższe standardy. Zakład Spinko posiada również własne laboratorium, w którym przeprowadza się testy wytrzymałościowe i jakościowe poszczególnych elementów. Dzięki temu firma może zapewnić klientom najwyższą jakość swoich produktów.

Podsumowując, wizyta w firmie Spinko z Leszna była dla nas niezwykle pouczająca i inspirująca. Firma ta stanowi doskonały przykład innowacyjnego podejścia do produkcji oraz dbałości o jakość wyrobów. Profesjonalizmem pracowników oraz zaangażowaniem w rozwój firmy.

 

Wizyta odbyła się w ramach przedmiotu Klasyczne i nowoczesne systemy produkcyjne, prowadzący prof. S. Legutko.